Byt, 3+kk

Klasický byt s vysokými stropy a množstvím velkých oken se nachází v budově z r. 1893 zdobené monumentálními sochami, která nabízí pohodlné bydlení s působivou atmosférou danou kombinací moderních a dobových prvků. Dojem umocňuje lokalita v samém srdci metropole, v jedinečné Petrské čtvrti mezi nábřežím Vltavy a náměstím Republiky.

Dispozici bytu ve 4. podlaží tvoří jižně orientovaný obývací pokoj s otevřenou kuchyní, hlavní ložnice s koupelnou a šatnou, druhá ložnice (s okny do vnitrobloku), centrální koupelna a velká vstupní hala.

Noblesní interiér s vysokými stropy, štukovou výzdobou a dalšími původními řemeslnými prvky prosvětlují velká dřevěná špaletová okna, na podlahách jsou parkety. Součástí bytu je kuchyňská linka, plně vybavena vestavnými spotřebiči a vestavné skříně. Pocit jistoty dodávají vstupní bezpečnostní dveře. Vytápění zajišťuje plynový kotel. Dům navrhl architekt Josef Rydrych, autor několika dalších domů v centru Prahy. Do bytu se vstupuje přes důstojné společné prostory s bohatou výzdobou a moderním výtahem (do mezipatra), původní kamenné schodiště doplňuje zdobné litinové zábradlí. Dům prošel rekonstrukcí v roce 2014.

Rezidence stojí v boční ulici v jedné z nejatraktivnějších lokalit v samém srdci Prahy, na místě perfektně dostupném díky blízkým tramvajovým zastávkám i stanici metra linky B. V bezprostřední blízkosti se nachází nespočet kaváren a restaurací, supermarkety, gurmánská pasáž, sportoviště i divadla, kina a galerie. V blízkém obchodním centru Palladium lze pronajmout parkovací stání. Oblast zpříjemňuje park Lannova s dětským hřištěm a nedaleká zahrada Za svatyněmi, procházkou přes most je možné dojít k Letenským sadům.

Podlahová plocha 113,6 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102914
 • Prodejní cena
  19 500 000 Kč / 769 990 €
 • Poplatky za služby
  3 638 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  114 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.