Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 1+kk

Designově zařízená garsoniéra s vysokým stropem je umístěna ve 2. podlaží krásně upraveného secesního bytového domu s výtahem a oplocenou předzahrádkou. Výborné místo na Letné, v Ovenecké ulici lemované vzrostlým stromořadím, v těsné blízkosti lesoparku Stromovka a nedaleko Letenských sadů.

Maximálně využitý prostor poskytuje obývací pokoj s kuchyňským koutem a částečně oddělenou spací částí i pracovním koutkem v arkýři, dále koupelnu (se sprchovým koutem a WC) a předsíň. 

Při rekonstrukci a zařizování byly použity kvalitní materiály, na podlaze jsou původní renovované parkety, západně orientovaná špaletová okna s tepelně izolačními dvojskly stíní plisé žaluzie. Kuchyně je plně vybavena, v koupelně je pračka se sušičkou, v předsíni vestavěné skříně. Koupelnová sanita a baterie jsou od značek Grohe a Laufen, podlahu koupelny a předsíně vyhřívá elektrické podlahové topení, v obytné místnosti je moderní akumulační otopné těleso. K vybavení patří videotelefon

Boční jednosměrná ulice Ovenecká s noblesními domy, širokým chodníkem, stromořadím a pruhem pro cyklisty vede od parku Stromovka k Letenskému náměstí, v blízkosti funguje spousta útulných kaváren a trendy bister, obchodů a restaurací. Daleko není lékárna ani pošta, centrum je vzdáleno jen pár minut tramvají. K výhodám oblíbené čtvrti Letná patří také široké možnosti kulturního i sportovního vyžití.

Podlahová plocha 33,8 m2. 

Byt je pronajatý za tržní nájemné do 30. 6. 2024.  

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  8 100 000 Kč / 332 171 €
 • Podlahová plocha *
  34 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  102851
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.