Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt 3+kk, 1.NP, č. 1.1

Nový apartmán s balkonem, předzahrádkou a vlastní fotovoltaickou elektrárnou je součástí právě vznikajícího udržitelného komorního projektu Dolce Vita Harrachov II, který bude zasazen do klidné části oblíbeného horského střediska na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Středisko zachovávající si stále svůj původní ráz poskytuje nádhernou okolní přírodu, výborné gastropodniky i široké možnosti sportovního vyžití v každém ročním období. 

Účelné dispoziční uspořádání nabídne obývací pokoj se vstupem na balkon i předzahrádku, přípravu na kuchyňský kout, dále 2 ložnice, koupelnu, samostatnou toaletu, chodbu a předsíň. 

Budova s obkladem z páleného dřeva bude první energeticky úspornou dřevostavbou v Harrachově. Vyšší standard bytu zahrnuje vstupní dveře s bezpečnostním zámkem, bezfalcové interiérové dveře VEKRA s výškou 210 cm (možnost výběru ze 4 dekorů), prémiové vinylové podlahy (výběr z 5 dekorů), velkoformátové obklady a dlažbu Ambienti, úsporné toalety SAT, další sanitu Laufen a Brevis, baterie Grohe, přípravu na zabezpečovací systém. Udržitelnost a nízké provozní náklady zajistí fotovoltaické panely, podlahové vytápění a chlazení tepelným čerpadlem vzduch-vzduch a plastová okna s izolačními trojskly. K bytu je nutné přikoupit sklep a venkovní, nebo garážové stání s přípravou na wallbox napojený na vlastní FVE, k sousedským setkáváním bude sloužit společná zahrada s grilem a posezením.

Pár kroků od vznikajícího domu funguje pizzerie, kavárna nabízející teplé snídaně i oblíbená restaurace v tradiční horské chalupě, blízko je také sklářské muzeum a pivovar. K lanovce je možné dojet pohodlně skibusem, jehož zastávka je 5 minut od domu, velmi blízko se rozkládá nový polský sportovní areál Polana Jakuszycka, výchozí místo běžeckých tras napojených na Jizerskou magistrálu. Harrachov je výborně dostupný, cesta z Prahy zabere okolo hodiny a půl, využít lze i přímé autobusové spoje. 

Podlahová plocha 56,2 m2, balkon 1,9 m2, předzahrádka 30,7 m2.

Stavba bude zahájena do konce r. 2023.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  9 987 824 Kč / 409 589 €
 • Podlahová plocha *
  56 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  89 m²
 • Přední zahrada
  31 m²
 • Parkování
  Za příplatek
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  A
 • Referenční číslo
  102774
 • Informace o projektu
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Liberecký kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.