Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Nový byt s komfortem rodinného domu se rozkládá na celém 2. podlaží nedávno zkolaudovaného nízkoenergetického viladomu stojícího v Berouně-Závodí, na vyvýšeném místě s nádhernými výhledy na CHKO Český kras. 

Byt je rozdělen na více než 40metrový obývací pokoj s přípravou na kuchyni a se vstupem na hlavní terasu sloužící v teplých dnech jako venkovní jídelna, dále hlavní ložnici s vlastní koupelnou (vana, WC), další 2 ložnice; 1 s velkou terasou a 1 s malou terasou, centrální koupelnu (walk-in sprchový kout, přípojka na pračku a sušičku), samostatnou toaletu, technickou místnost a prosluněnou vstupní halu s dostatkem úložného prostoru. Velkoformátová okna v obývacím pokoji a hlavní terasa poskytují panoramatické výhledy do zeleně, pěkné výhledy jsou i z dalších teras. 

Podlahy jsou vinylové, v koupelnách a hale je dlažba s podlahovým topením. Okna kvalitní plastová s izolačními trojskly, interiérové dveře obložkové zn. Sapeli. V bytě jsou kouřová čidla a příprava na alarm. Vytápění zajišťuje úsporný kondenzační plynový kotel, k parkování slouží garáž a jedno venkovní stání.

Nová zástavba se nachází asi 4 minuty jízdy autem od historického jádra města a 2 minuty od mateřské a základní školy. V krátké dojezdové vzdálenosti je také gymnázium, lékařské služby, aquaparkzimní stadion nebo golfový klub. Velmi rychlá je cesta do metropole, parkoviště P+R Zličín je vzdáleno 15 minut jízdy. Výhodou bydlení v Berouně je také okolní příroda, blízko je jak CHKO Český kras, tak CHKO Křivoklátsko

Podlahová plocha 128 m2, terasy celkem 46,7 m2 (30,9 m2, 14,8 m2 a 1 m2).

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  12 900 000 Kč / 529 014 €
 • Podlahová plocha *
  128 m²
 • Terasa
  47 m²
 • Celková plocha
  175 m²
 • Parkování
  1 garáž + 1 místo na pozemku
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  102755
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Středočeský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.