Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Světlý byt s balkonem poskytujícím výhled do dalekého okolí se nachází ve 12. podlaží moderního bytového domu s výtahem a podzemní garáží, kde je k bytu vyhrazeno 1 parkovací místo. Výhodná poloha v dosahu všeho potřebného, nedaleko stanice metra i několika parků. 

Účelné dispoziční uspořádání se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 1 ložnice, koupelny (s vanou a WC) a předsíně. Z obývacího pokoje vede vstup na východně orientovaný balkon.
 
Rezidenční komplex byl dokončen v roce 2013. Ke standardu patří vinylová podlaha v ložnici a laminátová v obývacím pokoji, plastová okna se sluneční folií a v ložnici také s venkovními elektrickými roletami. Kuchyňská linka je vybavena spotřebiči Bosch, v ložnici a předsíni jsou prostorné vestavné skříně značky Hanák. K bytu přísluší sklep a garážové stání, rezidenti mohou využívat společnou kočárkárnu/kolárnu.
 
V okolí funguje veškerá občanská vybavenost včetně nákupního centra, lokalita je dobře napojena na městskou hromadnou dopravu. Stanice metra Hůrka je vzdálena asi 10 minut chůze, téměř u domu staví autobus, kterým lze dojet ke stanicím metra Luka nebo Nemocnice Motol. Rychlý je nájezd na dálnici D5, Pražský okruh i letiště. Krátkou procházkou je možné dojít do přírodního parku Vidoule či lesoparku Cibulka, daleko není ani Prokopské údolí nebo Centrální park ve Stodůlkách. 

Podlahová plocha 43,6 m2, balkon 3,8 m2, sklep 3,8 m2. 

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  7 400 000 Kč / 303 465 €
 • Podlahová plocha *
  44 m²
 • Balkón
  4 m²
 • Celková plocha
  47 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  4 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  102699
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.