Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 5+kk

Unikátní klimatizovaný byt s vlastní zahradou a dvěma parkovacími místy je umístěn ve 2. podlaží nedávno dokončeného nízkoenergetického komorního viladomu s výtahem zasazeného do poklidné vilové čtvrti v blízkosti Branického náměstí, centra „starého Braníka“, známého zejména pro svůj osobitý charakter, v němž se harmonicky kombinuje historie, sousedská atmosféra, kultura s pěknou okolní přírodou.

Dispozici bytu ve 2. podlaží tvoří světlý obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a vstupem na zahradní terasu, dále 4 ložnice, hlavní koupelna (vana, sprchový kout, WC), druhá koupelna (sprchový kout, WC) a prostorná vstupní chodba. 

Vysoký standard vybavení zahrnuje velkoplošná hliníková okna s izolačními trojskly, masivní dřevěnou podlahu, podlahové vytápění, klimatizaci, velkoformátovou dlažbu, značkovou sanitu a obklady. Kuchyňská linka je plně vybavena, v bytě je vestavěný nábytek na míru. K bytu přísluší garážové i venkovní parkovací stání a privátní část zahrady o velikosti 205 m2. Celková rozloha pozemku je 1 140 m2, zahrada je řešena terasami tak, aby obyvatelé každé jednotky měli své dostatečné soukromí. Budova má nejnižší možnou energetickou náročnost PENB A.

Ve čtvrti funguje prodejna potravin, lékárna, mateřská i základní škola, kavárny, restaurace, ale také divadlo nového cirkusu a pantomimy Bravo! a Duncan centre s taneční konzervatoří, daleko není ani Dobeška, domovská scéna divadla Sklep. Okolí nabízí široké možnosti sportovního vyžití na beachvolejbalových nebo tenisových kurtech, fotbalovém či baseballovém hřišti či na 9jamkovém golfovém hřišti, kolem Vltavy vede oblíbená fitness stezka. Dopravní spojení zajišťují autobusy, nejbližší zastávka tramvaje Přístaviště je vzdálena 4 minuty jízdy, stanice metra Budějovická 8 minut. Jízdy autem urychluje Jižní spojka.

Podlahová plocha 173,9 m2, zahrada 205 m2. 

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  39 900 000 Kč / 1 636 252 €
 • Podlahová plocha *
  174 m²
 • Zahrada
  205 m²
 • Parkování
  Jedno garážové stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  A
 • Referenční číslo
  102682
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.