Byt, 2+kk

Východně orientovaný byt je umístěný ve 2. podlaží rezidence vytvořené kompletní rekonstrukcí historického bytového domu s 15 bytovými jednotkami. V trendy čtvrti Holešovice nedaleko stanice metra Vltavská a budoucí zcela nové čtvrti Bubny se zastávkou rychlodráhy. 

Praktická dispozice se skládá z obývacího pokoje s přípravou na kuchyni, jedné ložnice, vstupní chodby a koupelny se sprchovým koutem a WC. V chodbě je prostor pro vestavěnou skříň a přípojka na pračku. 

Ke kvalitnímu standardu vybavení patří dubové podlahy, velkoformátová dlažba v dekoru terazzo, bezfalcové dveře Sapeli s kováním M&T, sanita Vitra a Laufen, koupelnové baterie Grohe včetně hlavové sprchy. K bytu přísluší sklep, dům má reprezentativní společné prostory a moderní výtah. Nedávno dokončená rekonstrukce celého domu probíhala dle architektonického návrhu, jehož výsledkem je nevšední design kombinující nové prvky s původními a odkazující ke zdejší bývalé továrně z 19. století

Dům stojí v boční jednosměrné ulici rovnoběžné s hlavní holešovickou třídou Komunardů, kterou lemují kavárny, bistra a obchody. V pohodlném dosahu je vše potřebné včetně několika sportovišť, kousek od domu staví tramvaje umožňující rychlé spojení do centra či ke stanicím metra Vltavská, Nádraží Holešovice a Palmovka. V blízkosti je také nová lávka HolKa pro pěší a cyklisty, postupně rekonstruovaná Holešovická tržnice, v budoucnu bude blízko i koncertní hala České filharmonie, navíc projde rozsáhlou revitalizací nedaleký brownfield okolo nádraží Bubny, kde bude zastávka rychlodráhy na letiště

Podlahová plocha 51,6 m2, sklep 2,8 m2. 

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102669
 • Prodejní cena
  8 990 000 Kč / 355 969 €
 • Podlahová plocha *
  52 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.