Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+1

Klasický městský byt s vysokými stropy, obnovenými dobovými prvky a svěžím interiérem navrženým architektonickým studiem Prostor je umístěn ve 2. podlaží cihlového bytového domu s výtahem stojícího v klidné ulici v tradiční rezidenční lokalitě na rozhraní Vršovic a Vinohrad.

Účelné dispoziční uspořádání poskytuje obytnou kuchyni s jídelnou, obývací pokoj, 2 ložnice, koupelnu, předsíň a velkou centrální halu sloužící jako promítací místnost, knihovna a hudební salon. Z předsíně vede vstup na balkon do vnitrobloku, z jižně orientované niky v obývacím pokoji je pěkný výhled do parčíku před domem.

Celý interiér prošel v r. 2017 odvážnou a velice zdařilou rekonstrukcí. Na nové podlahy byly položeny původní zrepasované parkety, na něž navazuje dlažba kladená do shodného vzoru stromečku. Repasovaná jsou i dřevěná špaletová okna (s novými izolačními dvojskly) a interiérové dveře s obložkami a mosazným klikami. Nábytek byl vyroben na míru, celkový dojem podtrhují designová svítidla. K bytu přísluší velký sklep.

Nárožní dům stojí v blízkosti Heroldových sadů a prvorepublikové vilové čtvrti s mnoha architektonicky významnými stavbami. Jen pár kroků vede k mateřské a základní škole, okolí je plné kvalitních restaurací, útulných kaváren i bister. Do centra se lze dostat přímým autobusovým spojem (k přestupní stanici metra Florenc) nebo tramvajemi z nedalekých zastávek.

Podlahová plocha 116 m2, balkon cca 3 m2, sklep cca 8 m2.

Byt je aktuálně pronajat za tržní nájemné.


Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  20 500 000 Kč / 842 235 €
 • Podlahová plocha *
  116 m²
 • Balkón
  3 m²
 • Celková plocha
  119 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  102596
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.