Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Luxusní apartmán zařízený v historizujícím stylu se nachází na Opatijské riviéře, ve starobylé vile obklopené úchvatnou zahradou s bazénem, dětským hřištěm a ovocnou zahradou.

Byt se skládá ze 2 ložnic, 2 koupelen, plně vybavené kuchyně, jídelny a obývacího pokoje s krbem. Může se také pochlubit terasou s krásným výhledem na moře. Společná zahrada s bazénem poskytuje skvělý prostor pro relaxaci a zábavu, stejně jako pro stolování pod širým nebem a grilování. K bytu dále náleží 1 privátní venkovní zastřešené parkovací stání a úložná komora v suterénu vily.

Majitelé bytu budou mít k dispozici veškeré potřebné služby včetně praní prádla, úklidu, soukromých transferů, úschovny aut, služby concierge, správy nájmu, wi-fi nebo bezpečnostních kamer.

Kouzlu atmosféry Opatijské riviéry propadli první návštěvníci už před více než 200 lety. Zajímavostí místa je, že zde byl v r. 1884 vystavěn první hotel na pobřeží Jaderského moře. Opatijská riviéra byla na přelomu 19. a 20. století nejexkluzivnějším přímořským letoviskem a kouzlo z těchto časů se zde zachovalo dodnes. Opatija je dobře dostupná po dálnici, mezinárodní letiště je vzdáleno od vily asi 45 km.

Podlahová plocha 64 m2, terasa 16 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  12 070 575 Kč / 495 000 €
 • Podlahová plocha *
  67 m²
 • Terasa
  16 m²
 • Celková plocha
  83 m²
 • Parkování
  Venkovní zastřešené parkovací stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  102489
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Istrie

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.