Byt, 2+kk

Nově zrekonstruovaný světlý byt s vysokými stropy, praktickou dispozicí a výhledem na věž kostela sv. Michala se nachází přímo v centru města a zároveň v klidné boční uličce na Novém Městě, v bezprostřední blízkosti Národního divadla a Slovanského ostrova. 

Účelné dispoziční řešení bytu umístěného ve 2. patře domu nabízí obývací pokoj, průchozí kuchyňský kout, ložnici a koupelnu se sprchovým koutem, vanou, oddělenou toaletou, umyvadlem a oknem do vnitrobloku. K jednotce náleží sklep a půlka komory na patře. 

Byt je po právě dokončené kompletní a precizní rekonstrukci provedené dle architektonického návrhu a dohledu. Nové jsou elektrické rozvody, omítky včetně fabionů, plynový kotel, dřevěné podlahy, koupelna, designové dobové radiátory, špaletová okna, dvoukřídlé prosklené dveře – repliky původních. K dispozici je koncept na výrobu nábytku na míru (šatny mezi ložnicí a koupelnou, kuchyně a dalších prvků). Dům bez výtahu má zrekonstruované společné prostory, fasádu i střechu.  

Lokalita, jejíž osídlení sahá až do dávné historie, vyniká silným geniem loci, v blízkosti domu se nachází kostel sv. Michala z 12. století s veřejně přístupnou zahradou. Okolí je plné útulných kaváren, restaurací i malých obchodů, blízko je také obchodní centrum Quadrio. Vynikající dopravní spojení umožňují blízké tramvajové zastávky i stanice metra linky B Národní třída. 

Podlahová plocha 51 m2 (výměra dle prohlášení vlastníka 48,1 m2).  

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102404
 • Prodejní cena
  10 490 000 Kč / 415 363 €
 • Podlahová plocha *
  51 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.