Byt, 1+kk

Jednopokojový byt s lodžií, vhodný pro bytové, rekreační i investiční účely se nachází na lukrativním místě v obci Čeladná, která je oblíbenou destinací pro hráče golfu i výchozím bodem pro výlety malebnou beskydskou krajinou.  

Byt ve 3. podlaží se skládá z obytné místnosti se spacím, relaxačním, jídelním i kuchyňským koutem a vstupem na prostornou krytou lodžii s působivým výhledem na okolní zalesněné kopce, dále koupelny (se sprchovým koutem, WC, umyvadlem, přípojkou na pračku) a předsíně. 

Jednotka se nabízí včetně vestavěného nábytku. Okna jsou dřevěná s interiérovými žaluziemi, podlahy plovoucí laminátové, kuchyně je vybavena. Vytápění centrální. Před domem je možnost bezproblémového parkování

V blízkosti funguje vyhlášená restaurace i oblíbená kavárna, prodejna smíšeného zboží či lékárna. Obec je známá především díky dvěma 18jamkovým golfovým hřištím s kvalitním zázemím, v zimě jsou zde upravené běžkařské trasy, daleko není ani do ski areálů, například na Pustevny nebo do Malenovic. Pro milovníky přírody se nabízejí široké možnosti výletů v CHKO Beskydy. Čeladná je dobře dostupná, sjezd z dálnice D48 je vzdálen asi 20 minut jízdy, s okolními městy je zajištěno autobusové i vlakové spojení. 

Podlahová plocha 28,28 m2, lodžie 6,72 m2.

V bytě je dlouhodobě bezproblémový nájemník se zájmem o pokračování v nájmu za tržní nájemné. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102300
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  28 m²
 • Lodžie
  7 m²
 • Celková plocha
  35 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.