Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Velkoryse pojatý klimatizovaný byt se dvěma lodžiemi, výhledem do širokého okolí, s garážovým stáním a interiérem s kvalitními materiály a značkovým vybavením se rozkládá po celém nejvyšším podlaží novostavby nízkoenergetického bytového domu. Zdařilý rezidenční projekt Waltrovka vyrostl na místě bývalého brownfieldu u stanice metra, kde vznikla zcela nová moderní čtvrť se širokou nabídkou služeb i s upraveným parkem. 

Praktické dispoziční uspořádání bytu v 6. podlaží tvoří velký a světlý obývací pokoj s otevřenou kuchyní a vstupem na jižně orientovanou lodžii, hlavní ložnice s východní lodžií, další 2 ložnice, z toho 1 s přístupem na lodžii; koupelna (WC, vana), předsíň, chodba, druhá koupelna (WC, sprchový kout) a technická místnost s přípojkou na pračku a sušičku. 

Dům, v němž se nabízený byt nachází, byl dokončen v r. 2019 a je umístěn v části projektu nejbližší přírodnímu parku. Ke kvalitnímu vybavení patří klimatizace všech místností, podlahové vytápění v koupelnách, dřevěná dýhovaná podlaha Par-Ky v barvě Oak Umber rustic, decentní kuchyňská linka zn. Katalpa se spotřebiči AEG (samostatná trouba, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, XXL myčka nádobí) a odsavačem par Faber, dále vestavěná šatní skříň v hlavní ložnici, velkoformátová dřevěná okna s přípravou na předokenní rolety, zasklení východní lodžie, bezpečnostní vstupní dveře a videotelefon. Vytápění je řešeno z centrální kotelny, energetická náročnost budovy je A. Obyvatelé domu mohou využívat kolárnu/kočárkárnu a místnost na mytí kol. K bytu přísluší sklep, komora hned u bytu a 1 garážové stání přístupné výtahem

Přímo v areálu funguje supermarket, mateřská škola, drogerie, několik kaváren, restaurace, čistírna oděvů, zdravotnická zařízení, lékárna i pošta, místo zpříjemňuje park s dětským hřištěm, v sousedství se rozkládá přírodní památka Vidoule, daleko není ani do Prokopského údolí. Cesta ke stanici metra Jinonice trvá asi 5 minut, ještě blíže je autobusová zastávka.  

Podlahová plocha 125,7 m2, lodžie 14 a 13,3 m2, sklep 5,8 m2, komora mimo byt 4,2 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  20 900 000 Kč / 857 084 €
 • Poplatky za služby
  10 214 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  126 m²
 • Lodžie
  27 m²
 • Celková plocha
  153 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  10 m²
 • PENB
  A
 • Referenční číslo
  102289
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.