Byt, 2+kk

Kompletně zařízený byt s balkonem a výhledem na horské stráně se nachází v apartmánovém domě stojícím na okraji jednoho z nejlepších lyžařských středisek v republice, ve Špindlerově Mlýně. 

Plocha tohoto bytu v 1. patře je rozdělena na obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnici, koupelnu se sprchovým koutem a WC, šatnu a předsíň. Z obývacího pokoje vede vstup na balkon poskytující uklidňující výhledy do vzrostlých stromů

Byt je nabízen kompletně zařízený, kuchyňská linka je plně vybavena. Vytápění zajišťuje centrální kotelna. K bytu přísluší sklep (na patře u bytu) a 1 venkovní parkovací stání, majitelé mohou využívat lyžárnu a společenskou místnost.

Apartmánový dům stojí přímo u lanovky Labská, 3 minuty autem je vzdálena Hromovka. V bezprostřední blízkosti funguje restaurace nebo bar, další možnosti jídla či pití jsou v krátké dojezdové vzdálenosti. Okolo domu vede turistická trasa, během chvíle je možné se napojit na cyklostezku. Špindlerův mlýn nabízí celoroční bohaté sportovní vyžití a zábavu. Místo je dobře dostupné, cesta z Prahy trvá necelé 2 hodiny, kousek do apartmánu je i autobusová zastávka s přímými spoji na Černý Most.

Podlahová plocha 45,4 m2, balkon 3,62 m2, sklep 2,09 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102072
 • Prodejní cena
  7 700 000 Kč / 311 678 €
 • Podlahová plocha *
  47 m²
 • Balkón
  4 m²
 • Celková plocha
  51 m²
 • Parkování
  Venkovní parkovací stání
 • Sklep
  2 m²
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Královéhradecký kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.