Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Komfortní penthouse se 3 terasami, velmi pěknými výhledy do všech světových stran, interiérem ve vysokém standardu a dvěma uzavíratelnými garážovými místy právě vzniká v novém projektu v moderní rezidenční čtvrti u holešovického přístavu, v pohodlném pěším dosahu všeho potřebného a jen pár minut od centra metropole. Předpokládaný termín dokončení je září 2023.

Praktickou dispozici bytu v 8. (nejvyšším) podlaží tvoří velkoryse pojatý, více než 80 m2 velký obývací pokoj s přípravou na kuchyni a se vstupem na terasu orientovanou na východ, dále hlavní ložnice s en-suite koupelnou a jižní terasou, další ložnice, pracovna se vstupem na západní terasu, centrální koupelna, samostatná toaleta, komora s prádelnou a prostorná vstupní hala s přímým vstupem do výtahu. Terasy a okna nabízejí široké výhledy na vodní hladinu, zeleň i město. 

Byt je ve výstavbě, termín dokončení je stanoven do konce roku 2023. Daný standard zahrnuje multisplitovou klimatizaci LG všech pobytových místností, rekuperaci, dřevěná eurookna s izolačními trojskly a dřevěnými parapety, hlavní okno v obývacím pokoji hliníkové "od podlahy ke stropu" typu AIR-LUX, venkovní hliníkové žaluzie na elektrický pohon (vyjma AIR-LUX), bezrámové interiérové dveře (výška 240 cm) s magnetickými zámky, bezpečnostní protipožární vstupní dveře v bílém laku, lepené dřevěné podlahy, keramickou dlažbu (60 x 60 cm) a obklady (60 x 120 cm) s možností výběru, povrch teras z prken. V současnosti je možné zvolit za příplatek materiály mimo uvedený standard. Podlahové teplovodní vytápění je zajištěno centrálně, každá místnost má možnost regulace. K bytu přísluší sklep a 2 uzavíratelná parkovací stání v garáži

Moderní čtvrť v holešovickém přístavu s parkovou úpravou má výhodnou polohu nedaleko centra i všeho potřebného. V krátké docházkové vzdálenosti fungují restaurace, kavárny, bistra, mateřské a základní školy, Montessori gymnázium Duhovka, lékařské služby, supermarket a spousta malých obchodů, blízko je do galerie DOX, multifunkčního prostoru Vnitroblock, divadel Jatka 98 či La Fabrika i do Pražské tržnice, na golfové odpaliště nebo tenisové kurty. Výborné dopravní spojení zajišťují tramvaje z blízké zastávky nebo metro ze stanice Palmovka, Nádraží Holešovice nebo Vltavská. 

Podlahová plocha 183,11 m2 terasy 39,25 m2, 39,93 m2 a 43,99 m2, sklep 8,77 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  45 000 000 Kč / 1 845 397 €
 • Podlahová plocha *
  183 m²
 • Terasa
  123 m²
 • Celková plocha
  306 m²
 • Parkování
  2 uzavíratelná parkovací stání v garáži
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  102045
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.