Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+1

Byt s vysokými stropy, klenbami a nádherným výhledem do zeleně se nachází ve zvýšeném přízemí klasického bytového domu v oblíbené čtvrti Karlín poskytující vše potřebné ke spokojenému bydlení. 

Dispozice se v současnosti skládá z obývacího pokoje, obytné kuchyně, ložnice, koupelny, toalety, technické místnosti a předsíně. Okna kuchyně a koupelny směřují do upraveného vnitrobloku, obývací pokoj a ložnice jsou orientované do boční ulice lemované vzrostlým stromořadím. Při rekonstrukci se nabízí možnost úpravy dispozice na 3+kk

Interiér je v původním stavu, na podlaze jsou parkety, okna jsou dřevěná špaletová, pokoje zdobí zajímavě klenuté stropy. Vytápění je prozatím řešeno plynovými WAW kamny a elektrickými přímotopy. 

Úžasné místo se nachází v boční jednosměrné ulici přímo u rozlehlého parku na vrchu Vítkov, v bezprostředním sousedství centra. V okolí tak funguje veškerá občanská vybavenost, blízko je i do divadla, kina, sportovišť, Karlínských kasáren nebo multifunkčního prostoru Forum Karlín. V pohodlném dosahu je přestupní uzel MHD Florenc i autobusový terminál s mezinárodní přepravou.

Podlahová plocha 78 m2. 

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  8 200 000 Kč / 346 796 €
 • Poplatky za služby
  4 178 Kč měsíčně
 • Celková plocha
  78 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  101856
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.