Byt, 4+1

Byt s vysokými stropy, úchvatným výhledem do zeleně, terasou a garážovým stáním se rozkládá po celém 1. podlaží komorního viladomu od významných architektů minulého století. Dům stojí v diplomatické čtvrti Praha 6 – Bubeneč jen pár kroků od Stromovky. 

Dispoziční uspořádání nabízí obývací pokoj se vstupem na terasu, samostatnou jídelnu s navazující kuchyní, hlavní ložnici s přístupem na terasu, druhou ložnici, koupelnu (vana, WC, bidet, umyvadlo), samostatnou toaletu, předsíň a komoru s umyvadlem a přípojkou na pračku.

Původní rodinný dvojdům ve stylu pozdní moderny byl postaven v l. 1920–22 dle projektu úspěšných architektů Arnošta Mühlsteina a Viktora Fürtha. Dům je dobře udržovaný, okna jsou plastová opatřená nerozbitnými bezpečnostními skly, podlahy v bytě dřevěné, v koupelně, na toaletě a okenních parapetech je mramor, vytápění plynovým kotlem, bezpečnostní systém Jablotron. Kuchyňská linka je vybavena vestavnými spotřebiči a žulovou pracovní deskou, v ložnicích jsou vestavěné skříně. K bytu přísluší kromě terasy také 1 parkovací stání ve dvojgaráži a sklepní místnost. Dispozici lze snadno změnit tak, aby vznikla třetí ložnice v místě dnešní kuchyně. Zahrada nenáleží k bytu. 

Nádherné místo uprostřed zeleně a v sousedství významných staveb, v bezprostřední blízkosti Stromovky. Kousek od domu funguje soukromé mezinárodní mateřská škola Riverside School a další státní i soukromé školy i školky, tenisové a volejbalové kurty, atletická hala, několik restaurací a kaváren, 2 minuty autem je supermarket. Dopravní spojení ke stanici metra Hradčanská zajišťují autobusy (5 minut jízdy), snadný je nájezd do Dejvického a Bubenečského tunelu. 

Podlahová plocha 115,7 m2, terasa 12 m2. 

K jednotce se váže předkupní právo, pro více informací kontaktujte naši kancelář.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101696
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  116 m²
 • Terasa
  12 m²
 • Celková plocha
  128 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.