Byt, 3+kk

Velkoryse pojatý mezonetový byt s terasou, saunou a pěkným výhledem se rozkládá v 7. a 8. podlaží klasického cihlového bytového domu stojícího na Vinohradech, na rohu dvou bočních jednosměrných ulic nedaleko náměstí Jiřího z Poděbrad.
Možnost dokoupení garážového stání.

Téměř 150metrová plocha se skládá z velkého obývacího pokoje (50 m2), 2 ložnic, předsíně, haly, koupelny s vanou a saunou, další koupelny se sprchovým koutem, komory a šatny. V horním podlaží je možné vybudovat ještě další ložnici. K bytu přísluší terasa orientovaná na západ do vnitrobloku

V bytě jsou dřevěné podlahy a dlažba, kvalitní masivní vestavěný nábytek, dřevěná eurookna a množství úložného prostoru. V koupelnách a kuchyni je podlahové vytápění, zdrojem tepla je plynový kotel. Součástí prodeje je i družstevní podíl v pronajímaných jednotkách, výnos jde do fondu oprav domu. V blízkém projektu Korunní Dvůr je možné přikoupit parkovací stání. 

Nárožní dům je součástí důstojně upravené čtvrti Vinohrady se vším potřebným. Pár kroků od domu (bez nutnosti přecházet ulici) je mateřská i základní škola, okolí je plné kaváren, restaurací a obchodů, blízko je obchodně-zábavní centrum Flora i náměstí Jiřího z Poděbrad s pravidelnými farmářskými trhy. Výborné dopravní spojení zajišťuje metro linky A a několik tramvajových linek, cesta do centra trvá cca 5 minut

Podlahová plocha 148 m2, terasa 16 m2, sklepní kóje 8 m2. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101691
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  148 m²
 • Terasa
  16 m²
 • Celková plocha
  164 m²
 • Parkování
  Možnost dokoupení garážového stání
 • Sklep
  8 m²
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.