Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+1

Slunný penthouse s jižní orientací v oblíbeném projektu Eurovea nabízí komfortní bydlení s terasou obklopující třípokojový byt s neopakovatelnými výhledy na Bratislavský hrad a řeku Dunaj. K bytu přísluší prostorná sklepní kóje a 2 parkovací stání v suterénu domu. 

Dispozici bytu tvoří chodba se šatnou, ložnice, koupelna s walk-in sprchovým koutem a toaletou, kuchyně s varným ostrůvkem, prostorný obývací pokoj s pracovním koutem, hlavní ložnice s en-suite koupelnou a toaletou. Vstup na terasu je možný z každé místnosti.

Standard bytu zahrnuje dřevěné parkety, bezpečnostní protipožární dveře, bezfalcové interiérové dveře, vytápění podlahovými konvektory, rekuperaci, klimatizaci, hliníková okna, vnější elektrické hliníkové žaluzie, spotřebiče Miele, prémiovou 4K TV s domácím kinem.

Oblíbená rezidenční lokalita v blízkosti centra města poskytuje veškerou občanskou vybavenost včetně vzdělávacích a zdravotnických zařízení a bohaté možnosti sportovního vyžití i rychlou dostupnost autem i MHD. Přímo v projektu jsou „suchou nohou“ k dispozici všechny druhy obchodů, bio potraviny, supermarket, fitness centrum, masáže, kina, oblíbené restaurace, kavárny aj. Příjemná lokalita v pěším dosahu historického centra města umožňuje nezaměnitelné večerní procházky na oblíbené Dunajské promenádě.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Terasa
  90 m²
 • Celková plocha
  129 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  8 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  101628
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.