Byt 2+kk, 2.NP, č.10

Nový prostorný a stylový byt s balkonem v unikátní Rezidenci Bílá Růže, která právě vzniká v městské památkové rezervaci malebných Kašperských Hor ležících v krásné krajině u národního parku Šumava. Předpokládaný termín dokončení Q1/2025. 

Velkoryse pojatou dispozici tvoří obytný prostor s přípravou na kuchyni, dále ložnice s balkonem, koupelna (se sprchovým koutem a WC), šatna a prostorná vstupní hala.

Ke kvalitnímu standardu patří zakázkové, ručně vyrobené repliky vstupních i interiérových dveří a špaletových oken ze smrkového dřeva, dobové kování Cobra Alt-Wien (staromosaz), vinylové podlahy v dekoru rustikálního dubu, stylová sanita a dobové baterie (bronz), retro otopný žebřík, porcelánové vypínače a zásuvky Hager Rosenthal, audio vrátný a Softlink systém měření spotřeby energií s online přehledem 24/365. Vytápění je řešeno centrálním teplovodem s ekologickým zdrojem tepla z biomasy, topení bude možné ovládat na dálku. K bytu přísluší sklepní kóje a venkovní parkovací stání (možnost elektronabíječky). Rezidentům bude k dispozici posezení u grilu či v romantickém altánu na společné oplocené zahradě provoněné levandulí a růžemi. 

Dům stojí v samém centru města, v pohodlném dosahu jsou tak obchody i restaurace. Přímo v Bílé Růži bude fungovat kavárna s pražírnou a pekárnou. V blízkosti je menší skiareál s večerním provozem, širší možnosti lyžování jsou pak v nedalekých skiareálech Zadov, Churáňov, Velký Javor nebo v rakouském Hochfichtu. K dispozici je také hustá síť cyklostezek a turistických tras. Na náměstí probíhají jarmarky, na nádvoří hradu Kašperk se konají divadelní představení, navštěvovat lze letní kino nebo varhanní koncerty v kostele sv. Mikuláše. Místo je dobře dostupné, autobusy zajišťují spojení s nedalekou Sušicí. Cesta autem z Prahy se ještě zkrátí a zjednoduší po dokončení dálnice D4. 

Podlahová plocha 78 m2, balkon 4 m2, sklep 6,2 m2. 

Pro další informace navštivte webové stránky projektu www.rezidencebilaruze.cz.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101578
 • Prodejní cena
  10 995 000 Kč / 435 359 €
 • Podlahová plocha *
  78 m²
 • Balkón
  4 m²
 • Celková plocha
  82 m²
 • Parkování
  Venkovní parkovací stání v ceně
 • Sklep
  6 m²
 • PENB
  C
 • Informace o projektu
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Plzeňský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.