Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Prosluněné bydlení ve dvoupokojovém apartmánu s předzahrádkou v nedávno zkolaudované stavbě N!DO 2 v oblíbené části Ružinova u jezera Kuchajda. První etapa N!DO získala ocenění za architekturu CE.ZA.AR 2019. 

Dispozici apartmánu tvoří vstupní chodba s prostorem pro vestavbu skříně, toaleta s umývátkem, koupelna s walk-in sprchovým koutem, ložnice s prostorem na vestavěnou šatnu, obývací pokoj s kuchyní a se vstupem na terasu a do zahrádky. Byt má ideální jihovýchodní orientaci, ložnice je orientována do tichého vnitrobloku. K bytu je možné přikoupit sklepní kóji a parkovací stání v garáži. Pro rezidenty je k dispozici umývárna pro psy i kola, prádelna, společenská místnost, dětské hřiště a nepřetržitá služba recepce

Vybavení bytu v provedení standard zahrnuje dřevěná eurookna s trojskly, předpřípravu na vnější elektrické žaluzie, dřevěné podlahy, bezpečnostní vstupní dveře Adlo, videovrátného, vstup na kartu, kamerový systém, optické rozvody internetu. Byt je možné dokončit dle architektem navržených vizualizací.

V objektu se připravuje nová kavárna a restaurace. V okolí se nachází hlavní městské dopravní tahy, které s sebou přinášejí dobrou dopravní dostupnost autem i MHD včetně vlaku. Lokalita nabízí kompletní služby (je zde i OC Vivo) a skvělé možnosti relaxace na jezeře Kuchajda, které je hned za domem.

Možnost přikoupení parkovacího stání v garáži domu. 

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  6 705 685 Kč / 283 000 €
 • Celková plocha
  55 m²
 • Přední zahrada
  36 m²
 • Parkování
  25 000 EUR
 • Sklep
  3 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  101555
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.