Byt, 2+kk

Světlý byt ve zvýšeném přízemí renovovaného činžovního domu s historizujícími prvky a výtahem v klidné rezidenční čtvrti na rozhraní Vinohrad a Vršovic, pár kroků od Heroldových sadů a parku na náměstí Svatopluka Čecha. 

Interiér tvoří 1 ložnice, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, koupelna se sprchovým koutem, bidetem a toaletou, samostatná toaleta pro hosty a vstupní hala.

Tento byt s vysokými stropy prošel v roce 2020 rekonstrukcí a jeho standardy zahrnují zachované původní prvky jako jsou repasované dvoukřídlé obložkové dveře, velká špaletová okna, vinylové podlahy, podlahové vytápění, protihlukové stěny nebo bezpečnostní vstupní dveře. Topení je zajištěno elektrokotlem.

Prestižní a vyhledávaná lokalita s výbornou občanskou vybaveností a rychlou dostupností do centra, s tramvajovým a autobusovým spojením ke stanicím metra Náměstí Míru a I. P. Pavlova. Okolí nabízí množství stylových kaváren, bister a restaurací i kulturního vyžití.

Podlahová plocha 55 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101498
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  55 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.