Byt, 2+kk

V žádaném projektu Sky Park by Zaha Hadid nabízíme k prodeji moderní dvoupokojový byt zařízený pod taktovkou architektonického studia ONCE. Byt je umístěn v 23. podlaží s výhledem na město a symbolizuje lukrativní bydlení v nově vzniklé čtvrti blízko OC Nivy, OC Eurovea a nábřeží Dunaje.

Dispozici designového bytu tvoří vstupní hala s vestavnými šatními skříněmi, koupelna se sprchovým koutem a WC, obývací pokoj s kompletně vybavenou kuchyní a ložnice s vestavnou šatnou (s možností dokoupení posuvné zástěny). Byt je kompletně zařízen nábytkem na míru. K bytu přísluší sklepní kóje a garážové stání za příplatek.

Standard bytu zahrnuje dřevěné parkety, hliníková okna, rekuperaci a stropní klimatizaci, shoz smetí. Vybavení bytu doplňuje speciální LED osvětlení značky Avatar Twist, podsvícená kuchyňská linka na míru včetně spotřebičů Samsung, Bosch, indukční varné desky s odsáváním Faber, baterie Hansgrohe, postel Saffron s dvojitou výplní koňskými žíněmi. V bytě je též 8K TV Samsung se sound systémem prémiové značky Bang & Olufsen. Pro obyvatele je k dispozici 24/7 recepce a přístup na vyhlídku v horním podlaží.

Bydlení v nové části bratislavského „downtownu“ se nachází v blízkosti obchodního centra Eurovea s restauracemi lemujícími nábřeží Dunaje. Lokalita také umožňuje rychlé napojení na veřejnou dopravu včetně autobusové stanice s obchody a nabídkou mezinárodní přepravy. Pěšky se lze pohodlně a rychle dostat do historického centra Bratislavy.

Interiér 55,78 m2, sklepní kóje 2,5 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101479
 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha *
  56 m²
 • Parkování
  35 000 EUR
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.