Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Rodinný zahradní byt s prostornou terasou a dvojgaráží je součástí zdařilého rezidenčního projektu se spoustou zeleně. Rezidence je zasazena do naprosto klidné části Košíř v těsné blízkosti přírodní památky Vidoule a lesoparku Cibulka. 

Praktické dispoziční uspořádání nabízí velký obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, hlavní ložnici s en-suite koupelnou (vana, WC), další 2 ložnice, koupelnu (sprcha, WC), samostatnou toaletu, komoru, chodbu a vstupní halu. Ze všech pokojů je možné vstoupit do severovýchodně orientované zahrady, u obývacího pokoje je více než padesátimetrová terasa

Vysoký standard vybavení zahrnuje masivní dřevěné podlahy, podlahové vytápění, bezfalcové interiérové dveře, bezpečnostní vstupní dveře, značkovou sanitu a obklady, velkoformátová posuvná okna s trojskly i automatickou závlahu zahrady. Rezidentům je k dispozici recepce a soukromý park. Součástí kupní ceny jsou 2 sklepy a uzavíratelná garáž pro 2 auta

Velmi pěkné místo leží přímo u rozlehlého přírodního parku, v krátké docházkové vzdálenosti funguje mateřská a základní škola a několik sportovišť. U domu je prodejna potravin, autobusová zastávka je vzdálena asi minutu chůze, cca 300 metrů od domu se nachází vlaková zastávka, odkud jezdí přímé spoje na Hlavní nádraží. Autem se lze snadno napojit na Pražský okruh. 

Podlahová plocha 132,5 m2, terasa 51,8 m2, předzahrádka 388,7 m2, sklepy 2,4 m2 a 2,4 m2, garáž 44 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  22 450 000 Kč / 922 350 €
 • Podlahová plocha *
  133 m²
 • Terasa
  52 m²
 • Celková plocha
  184 m²
 • Zahrada
  389 m²
 • Parkování
  Garáž pro dvě auta
 • Sklep
  5 m²
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  101283
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.