Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Vlastní zázemí v horách poskytuje kompletně zařízený apartmán s jihovýchodně orientovaným balkonem a působivým výhledem na přehradu. Byt je součástí apartmánového domu stojícího na kraji Špindlerova Mlýna přímo u sjezdovky Labská. 

Plocha jednotky v 1. podlaží se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským a jídelním koutem, 1 ložnice, koupelny (se sprchovým koutem a WC), šatny a předsíně. Z obou pokojů je možné vstoupit na slunný balkon poskytující pěkný výhled na vodní plochu a do okolní přírody

Apartmánový dům byl dokončen v r. 2007. Na podlahách v bytě je dlažba umožňující snadnou údržbu, dveře jsou značky Sapeli, kuchyňský kout je vybaven vestavnými spotřebiči Whirlpool včetně myčky nádobí. Vytápění zajišťuje centrální kotelna. Kupní cena zahrnuje veškeré interiérové vybavení, 1 garážové stání a sklep, majitelé jednotek mohou využívat společenskou místnost, lyžárnu i prádelnu.  

Výhodná poloha umožňuje přímo od chaty dojít k lanovce nebo se napojit na cyklostezku či na některou z turistických tras. V krátké dojezdové vzdálenosti je vše potřebné: obchody, kavárny, restaurace a bary, ale také lékárna nebo pošta. Cesta do Špindlerova Mlýna z Prahy zabere cca 1 h 40 min, kousek od apartmánu je i autobusová zastávka, odkud jezdí do Prahy přímé spoje

Podlahová plocha 50,2 m2, balkon 4,92 m2, komora na patře 1,79 m2. 

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  8 900 000 Kč / 376 401 €
 • Interiér
  50 m²
 • Balkón
  5 m²
 • Celková plocha
  55 m²
 • Parkování
  1 garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  101278
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Královéhradecký kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.