Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Nově zrekonstruovaný designový byt s balkonem do zeleného vnitrobloku je součástí rezidence vytvořené citlivou renovací secesní budovy z 19. století stojící přímo u náměstí Jiřího z Poděbrad a pár kroků od Riegrových sadů. 

Plochu bytu na 4. podlaží tvoří obývací pokoj s přípravou na kuchyni, ložnice s balkonem a šatnou, koupelna (se sprchovým koutem a WC) a vstupní chodba. Obývací pokoj je orientován na jihozápad do ulice, ložnice na severovýchod do klidného vnitrobloku

Interiér byl vytvořen dle architektonického návrhu. K prvotřídnímu vybavení patří dubové podlahy, velkoformátová dlažba, kvalitní sanita, kazetové interiérové dveře a repliky špaletových oken, dvoukřídlé vstupní dveře s dobovou profilací, datový rozvod, domovní telefon a příprava pro satelitní TV. Budova s celkem 12 jednotkami je po kompletní a velmi citlivé rekonstrukci, při níž byla obnovena krása původních umělecko-řemeslných prvků. Podlaží jsou propojena moderním výtahem (do mezipater), vytápění je řešeno centrální plynovou kotelnou v suterénu domu. 

V bezprostředním okolí fungují kavárny, bistra, restaurace, obchody i farmářské trhy, blízko je za kulturou. Oblast ještě zpříjemňují okolní parky: Riegrovy i Mahlerovy sady, sady Svatopluka Čecha nebo Rajská zahrada. Výborné dopravní spojení zajišťuje metro linky A i několik tramvajových linek. 

Podlahová plocha 56,4 m2, balkon cca 2 m2, sklep 2,4 m2. 

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  11 990 000 Kč / 491 696 €
 • Podlahová plocha *
  56 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  58 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  2 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  101183
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.