Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+1

Více než stometrový světlý byt se zasklenou lodžií, arkýřem a možností využívání společné zahrady ve vnitrobloku. Byt se nachází ve 3. podlaží cihlového domu s výtahem, ve čtvrti Nusle u parku Jezerka a nedaleko budoucí stanice metra na náměstí Bratří Synků. 

Variabilní dispozici tvoří v současnosti obytná kuchyně s arkýřem do zahrady, 3 pokoje, prostorná šatna, koupelna, samostatná toaleta, komora a velká vstupní hala se zasklenou vytápěnou lodžií/zimní zahradou orientovanou do zeleně vnitrobloku. V lodžii se nabízí vytvoření pracovního koutu. 

V bytě jsou nová dřevěná špaletová okna (do ulice), plastová okna (do vnitrobloku) a bezpečnostní dveře, na podlahách jsou dřevěné parkety a dlažba. Vytápění řeší plynový kotel. Dobře udržovaný dům s novou uliční fasádou má výtah do mezipater, obyvatelé mohou využívat uzamykatelnou kočárkárnu/kolárnu a velkou společnou zahradu se vzrostlými stromy a hřištěm. K jednotce přísluší sklep. V protějším rezidenčním projektu je možnost  pronájmu garážového stání.    

Poloha domu umožňuje mít vše potřebné v bezprostřední blízkosti, pár kroků od domu funguje prodejna potravin, kavárna nebo vietnamská i vegetariánská restaurace. V pěším dosahu je také Scio škola, Pražské humanitní gymnázium a mateřská i základní škola. Lokalitu zpříjemňuje park Jezerka, kde sídlí Divadlo Na Jezerce, nebo lesoparky na Tyršově vrchu a Bohdalci s dětskými hřišti a stezkami pro pěší i cyklisty. Pohodlné dopravní spojení do centra i ke stanicím metra zajišťují tramvaje a autobusy, v dosahu je též vlakové nádraží, odkud jezdí časté a rychlé spoje na Hlavní nádraží, nedaleko vznikne stanice metra nové linky D. 

Podlahová plocha 101,78 m2, lodžie 2,68 m2, sklep 6,6 m2.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  11 990 000 Kč / 509 130 €
 • Interiér
  102 m²
 • Lodžie
  3 m²
 • Celková plocha
  104 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  7 m²
 • PENB
  E
 • Referenční číslo
  101095
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.