Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 5+kk

Nedávno zrekonstruovaný mezonetový byt s nadstandardním vybavením, dvěma terasami a výhledem do všech světových stran se rozkládá v nejvyšší úrovni historické vily obklopené vzrostlými stromy. Klidná lokalita v prestižní vilové čtvrti Malvazinky a zároveň jen kousek od živoucího smíchovského centra Anděl.

Dispozici vstupní úrovně bytu (4. patro z úrovně hlavního vstupu a 2. patro z úrovně lávky) tvoří kuchyně s barovým posezením, jídelní a relaxační kout s krbem, koupelna (s vanou a WC), vstupní hala a technické zázemí. Dřevěné schodiště vede do horního podlaží, kde se nachází velkoryse pojatý klimatizovaný obytný prostor se vstupem na severozápadní terasu i zastřešenou severovýchodní terasu, dále 3 ložnice (1 se spacím patrem), koupelna se sprchovým koutem i saunou a samostatná toaleta. Z obytného prostoru vede ještě schodiště na galerii.

Byt prošel na konci roku 2021 kompletní rekonstrukcí. Ke kvalitnímu vybavení patří podlahy z dubového masivu, velkoformátová dlažba s antibakteriální úpravou, keramická dlažba imitující beton, podlahové vytápění v koupelnách a na toaletách, sauna z cedrového dřeva, dřevěná okna s trojskly a přípravou na elektrické rolety, příprava na elektrické zastínění na otevřené terase, LED osvětlení původního přiznaného trámoví a kompletně vybavená kuchyňská linka. Interiér navrhl architektonický ateliér a na základě jejich návrhu je možné místnosti ještě dovybavit. Vytápění je řešeno plynovým kotlem, k bytu náleží sklep. Vila bez výtahu je po rekonstrukci střechy a výměně plynovodu, další úpravy jsou v jednání SVJ. 

Nemovitost stojí v památkové zóně Smíchova, v klidné neprůjezdné ulici U Nikolajky lemované noblesními domy a vzrostlou zelení, čtvrť Malvazinky charakterizuje také množství stylových prvorepublikových vil a usedlostí s upravenými zahradami. V blízkosti funguje mateřská a základní škola, zimní stadion, pošta i mnoho restaurací a obchodů, blízko je také prestižní gymnázium Na Zatlance nebo Francouzské lyceum. Stanice metra Anděl je vzdálena 3 minuty jízdy autobusem, který staví kousek od domu.

Podlahová plocha 177 m2, terasy 5,8 m2 a 4,2 m2. 

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2
 • Plán nemovitosti 3

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  22 000 000 Kč / 934 183 €
 • Poplatky za služby
  6 637 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha
  177 m²
 • Terasa
  10 m²
 • Celková plocha
  187 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  101077
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.