Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Prostorný byt s balkonem, nádhernými výhledy a samostatnou garáží je součástí apartmánového domu s wellness a vyhřívanou lyžárnou. Budova stojí v blízkosti centra atraktivního horského střediska Špindlerův Mlýn v Krkonošském národním parku. 

Dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyní, 3 ložnice, koupelna, toaleta a předsíň. Z obývacího pokoje a 1 ložnice je možné vstoupit na jihozápadně orientovaný balkon s pohlednicovými výhledy na okolní lesy i sjezdovky Sv. Petr a Medvědín. 

Apartmánový dům se 13 jednotkami byl dokončen v r. 2004. Interiér bytu zútulňují dřevěné podlahy, dřevěná okna a krb v obývacím pokoji. Kuchyňská linka je vybavena spotřebiči Miele a pracovní deskou z Technistone. K nabízenému bytu jako jedinému v projektu přísluší samostatná garáž v suterénu domu. Zde je umístěn také prostorný sklep a wellness zóna se saunou, vířivkou a odpočívárnou, z níž vede přímý vstup do zahrady. Majitelé bytů mohou využívat i vyhřívanou lyžárnu

Výborná poloha domu v blízkosti centra obce i v pěším dosahu skiareálu Medvědín. V pohodlném dosahu je několik restaurací, aquapark i prodejna potravin. Oblíbené horské středisko ležící v Krkonošském národním parku nabízí služby na vysoké úrovni a celoroční vyžití pro všechny věkové kategorie, cesta z Prahy zabere necelé 2 hodiny.  

Podlahová plocha 77,2 m2, balkon 5,8 m2. 

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  18 500 000 Kč / 785 563 €
 • Podlahová plocha
  77 m²
 • Balkón
  6 m²
 • Celková plocha
  83 m²
 • Parkování
  Vlastní garáž
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  100847
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Královéhradecký kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.