Byt, 3+kk

Klasický byt s vysokými stropy, velkými pokoji, balkonem, lodžií a krásnými výhledy je umístěn v 4. (předposledním) podlaží cihlového domu s výtahem. Atraktivní poloha na rozhraní Vršovic a Vinohrad přímo u Heroldových sadů a v blízkosti Grébovky, s výborným tramvajovým spojením do centra. Družstevní vlastnictví s podílem na pronajaté nebytové jednotce, které pokrývají měsíční náklady na provoz bytu.

Plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj se vstupem na balkon, 1 ložnici, obytnou kuchyni se spíží, koupelnu, samostatnou toaletu a prostornou vstupní halu, odkud se vstupuje do všech místností i na lodžii. Současnou dispozici 2+1 lze změnit na 3+kk.

Velké pokoje působí prostorně a vzdušně i díky stropům o výšce 3,2 m. Okna jsou dřevěná špaletová, lodžie má zasklení. V bytě jsou nové kuchyňské spotřebiče a nový bojler, v pokojích jsou původní zbroušené parkety. Balkon poskytuje široký výhled od protějšího parku až po vrch Bohdalec, lodžie směřuje do vnitrobloku, kde je pěkně upravená společná zahrada s posezením. Dům s pouze 8 bytovými jednotkami má výtah a udržované společné prostory, k jednotce přísluší sklep

V pohodlném pěším dosahu funguje mateřská a základní škola, obchody, kavárny i restaurace. Centrum je vzdáleno cca 10 minut jízdy tramvají, ke stanici metra linky A Náměstí Míru lze dojet za 5 minut. Lokalitu zpříjemňuje množství zeleně, přímo naproti domu jsou Heroldovy sady, blízko i rozlehlá Grébovka

Podlahová plocha 82 m2, terasa cca 4 m2 a lodžie cca 6 m2, sklep cca 6 m2

Nabízený podíl je na bytové jednotce, pozemku, společných prostorech a nebytových prostorech (které jsou pronajaté a ze kterých má družstvo příjem).  

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100708
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  82 m²
 • Balkón
  10 m²
 • Celková plocha
  92 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.