Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Moderní prostorný byt se 2 zimními zahradami a 2 balkony v rezidenci zasazené do klidného místa plného zeleně na konci neprůjezdné ulice. V docházkové vzdálenosti od smíchovského centra Anděl a právě vznikající čtvrti Smíchov City. 

Praktické dispoziční uspořádání bytu ve 3. podlaží poskytuje prostorný obývací pokoj s jídelnou, balkonem, zimní zahradou a navazující kuchyní, dále 2 ložnice – jednu s balkonem, druhou se zimní zahradou, šatnu, koupelnu, samostatnou toaletu a vstupní chodbu. 

Ke standardu bytu patří dřevěné podlahy, dřevěná eurookna od podlahy ke stropu a ústřední vytápění, kuchyňská linka je vybavena vestavnými spotřebiči Whirlpool. Garážové stání v suterénu domu lze přikoupit za 900 000 Kč.  

Vynikající poloha na klidném zeleném místě a zároveň v pěším dosahu bohaté nabídky služeb, která se ještě rozšíří po kompletním dokončení čtvrti Smíchov City. Pár minut chůze od domu je vzdáleno prestižní gymnázium Na Zatlance nebo francouzské lyceum, v okolí fungují obchody, pošta, mateřská a základní škola, poliklinika, lékárna, restaurace a kavárny, blízko je stanice metra, tramvajová zastávka i obchodně-zábavní centrum Nový Smíchov. Oblast zkrášlují honosné stavby ve vilové čtvrti Malvazinky a také upravená zeleň v okolních parcích, například v parku Mrázovka nebo sadech Na Skalce. Pár kroků od domu je také velké sportoviště s vnitřními i venkovními hřišti.  

Podlahová plocha 94 m2,  zimní zahrady 3,22 m2 a 3,24 m2, dále balkony 3,9 a 3,16 m2, sklep 2,13 m2. 

Byt je aktuálně pronajatý do 31. srpna 2023. 

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  12 925 000 Kč / 550 234 €
 • Interiér
  94 m²
 • Balkón
  7 m²
 • Zimní zahrada
  6 m²
 • Celková plocha
  107 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  100661
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.