Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Soubor dvou bytových jednotek

Prostorná jižně orientovaná bytová jednotka, rekonstrukcí rozdělená na 2 samostatné jednotky 3+kk. Byty se nacházejí ve 2. podlaží elegantního nárožního domu. V samém centru metropole, v klidnější části Nového Města nedaleko Karlova a Václavského náměstí. 

Současnou dispozici 1. části bytu tvoří obývací pokoj s přípravou na kuchyni, 1 ložnice, pracovna/dětský pokoj s vestavným patrem, koupelna s vanou, samostatná toaleta předsíň a sdílená chodba.  Plocha druhé části se skládá z rohového obývacího pokoje s přípravou na kuchyni, ložnice, průchozí pracovny, koupelny (s vanou a WC), a předsíně. Byt lze využívat pro vlastní i vícegenerační bydlení, nebo jako investici a jednu či obě jednotky dlouhodobě pronajímat

Interiér je po právě dokončené rekonstrukci, okna jsou dřevěná špaletová, repliky původních dveří,  podlahy dřevěné. Vytápění je elektrickými kotli. K bytu přísluší 2 sklepy (každý 3 m2) a sdílená chdoba (5 m2).

Výhodná poloha se vším potřebným na dosah ruky a skvělým dopravním spojením. V bezprostřední blízkosti funguje prodejna potravin a další obchody, restaurace, kavárny, divadla i kina, blízko je k několika zastávkám tramvají i stanicím všech linek metra. Lokalitu zpříjemňuje park na Karlově náměstí, revitalizované Čelakovského sady a nedaleká Františkánská a Kateřinská zahrada.  

Podlahová plocha 139,5 m2, sklep 6 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.


Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  26 400 000 Kč / 1 116 515 €
 • Poplatky za služby
  3 300 Kč měsíčně
 • Celková plocha
  140 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  6 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  100660
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.