Byt, 2+kk

Světlý byt v moderní rezidenci nacházející se na atraktivní adrese v jedné z nejhezčích letenských ulic u rozlehlého parku Stromovka.

Dispozice jednotky ve zvýšeném přízemí se skládá z obývacího pokoje s jídelním koutem a kuchyní, 1 ložnice, koupelny (se sprchovým koutem a toaletou) a předsíně. Byt je orientován do klidného vnitrobloku s upravenou zelení.

Díky velkým oknům je byt příjemně světlý. Podlahy jsou vinylové, součástí vybavení jsou bezpečnostní vstupní dveře a videotelefon, kompletní kuchyňská linka i dostatek vestavěných skříní. Kupní cena zahrnuje velký sklep. Bytový dům z r. 1923 od významného architekta tehdejší doby, který prošel rekonstrukcí v roce 2015, má reprezentativní společné prostory, vstup do budovy je na čip. Garážové stání v automatickém zakladači k dokoupení.

Výborná poloha v pohodlném dosahu kaváren, restaurací, bister, supermarketu i malých obchodů, tramvajové zastávky, odkud se lze během cca 5 minut dostat do centra nebo ke stanicím metra Hradčanská a Vltavská, jen pár kroků od Stromovky a Letenských sadů. Čtvrť nabízí i široké možnosti kulturního vyžití, blízko je Národní galerie nebo artové kino.

Podlahová plocha 65 m2, sklep 7,6 m2.  

Byt je pronajat do listopadu 2024.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100562
 • Prodejní cena
  10 900 000 Kč / 431 427 €
 • Poplatky za služby
  4 640 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  65 m²
 • Parkování
  Parkování v automatickém zakladači k dokoupení
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.