Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Kompletně zařízený a kvalitně vybavený byt s úžasnou terasou a jedinečným výhledem na Vyšehrad se nachází ve 3. podlaží moderního komorního viladomu s výtahem a podzemní garáží, kde je bytu vyhrazeno 1 stání. Poloha domu umožňuje rychlý dosah všech služeb, MHD i parků. 

Dispozici tvoří obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, 1 ložnice s en-suite koupelnou, samostatná toaleta, předsíň a technická místnost s úložným prostorem. Z obou pokojů vede vstup na jižně orientovanou terasu se vzrostlou zelení.

Dům byl dokončen v r. 2016. Součástí vybavení bytu je klimatizace obývacího pokoje, rekuperace k automatického přísunu čerstvého vzduchu, systém inteligentní domácnosti Loxone, vinylové podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, okna s tepelně a akusticky izolačními trojskly a venkovními i vnitřními žaluziemi a parapety z umělého mramoru. Topení zajišťuje tepelné čerpadlo země-voda. Kupní cena zahrnuje 1 garážové stání.

Viladům stojí na rozhraní Smíchova a Radlic, v pěším dosahu tramvajové zastávky Křížová i stanice metra Smíchovské nádraží. V bezprostřední blízkosti domu fungují potraviny, lékárna a malé obchody, další občanská vybavenost je v rychlém dosahu. K vycházkám láká několik okolních rozlehlých zelených ploch, dojít nebo dojet na kole je možné až na Dívčí hrady a dále do přírodního parku Prokopské a Dalejské údolí.  

Podlahová plocha 65,9 m2, terasa 51,4 m2. Byt je aktuálně pronajat.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  12 000 000 Kč / 504 838 €
 • Podlahová plocha
  66 m²
 • Terasa
  51 m²
 • Celková plocha
  117 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  100535
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.