Byt, 3+kk

Světlý klimatizovaný mezonetový byt s galerií ve 4. podlaží zabezpečeného rezidenčního komplexu Korunní Dvůr s recepcí a podzemní garáží, kde jsou k bytu vyhrazena 2 místa. Atraktivní lokalita na rozhraní Vinohrad a Vršovic, s velmi rychlým spojením do centra, pouhých pár minut chůze od nákupního centra a stanice metra.

Ve vstupní úrovni bytu se nachází obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, samostatná toaleta a vstupní chodba. Obývací pokoj je díky dvojnásobné výšce stropu velmi světlý a vzdušný. V patře jsou 2 ložnice, koupelna (vana se sprchovou zástěnou, bidet, toaleta) a velká galerie s místem pro pracovnu nebo čtecí kout.

K vybavení patří klimatizace, dřevěné podlahy, vestavěné úložné prostory, kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči (včetně myčky nádobí), bezpečnostní vstupní dveře a videotelefon, K bytu přísluší 2 garážová stání a sklep, vstup do budovy je na čip. Rezidenční areál s parkově upraveným vnitroblokem střeží nonstop recepce a bezpečnostní služba, obyvatelé mohou využívat fitness centrum, dětské hřiště i kavárnu.

V bezprostředním okolí funguje spousta kaváren, restaurací, obchodů i služeb, pár kroků je mateřská a základní škola. Hned u rezidence se nachází také tramvajová zastávka, necelých 10 minut chůze je vzdálena stanice metra a náměstí Jiřího z Poděbrad s farmářskými trhy.

Podlahová plocha 140 m2. Byt je pronajat do října 2023 za tržní nájemné.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100411
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  19 874 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  140 m²
 • Parkování
  2 garážová stání
 • Sklep
  3 m²
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.