Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Světlý a vzdušný byt s balkonem přístupným ze společné chodby je součástí komorní rezidence stojící v pokojné čtvrti u Čakovického zámeckého parku. Vyšší standard vybavení, možnost užívání společné zahrady, k dokoupení garážové či venkovní parkovací místo a sklep. 

Účelné dispoziční řešení nabízí obývací pokoj s přípravou na kuchyni, 2 ložnice, koupelnu a vstupní halu. K bytu patří prostorný balkon přístupný ze společné chodby.

Standard zahrnuje dubové třívrstvé podlahy, keramickou velkoformátovou dlažbu, interiérové a vchodové dveře (Sapeli) včetně zárubní a kování, koupelnovou sanitu. Vytápění je řešeno elektrickým kotlem nacházejícím se v komoře patřící k bytu na patře. K jednotce patří garážové či venkovní stání a sklep za příplatek. Obyvatelé mají přístup na společnou zahradu s posezením, venkovní sprchou a toaletou. Dům má vlastní studnu, v plánu je instalace fotovoltaických střešních panelů.

Klidná lokalita v tradiční zástavbě s množstvím zeleně. Ve čtvrti je k dispozici veškerá občanská vybavenost a infrastruktura, v dosahu jsou nákupní centra, obchody, mateřské a základní školy i Livingston International School, fitness centrum, plavecký bazén a další sportoviště, nedaleko je také golfový resort. Oblast zpříjemňuje rozlehlý zámecký park, výhodou je též dobré dopravní spojení. Autobusová zastávka je vzdálena 2 minuty chůze od domu, během chvilky lze dojet ke stanici metra Letňany. Do centra je možné se dostat i přímou vlakovou linkou z blízkého nádraží.

Podlahová plocha 81,7 m2, balkon 9,94 m2.

Vybavení

 • Výtah

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  9 800 000 Kč / 416 136 €
 • Podlahová plocha
  82 m²
 • Balkón
  10 m²
 • Celková plocha
  92 m²
 • Parkování
  Garážové a venkovní stání k dokoupení
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  100408
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.