Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Rodinný klimatizovaný byt se 2 garážovými místy a kvalitním standardem dokončení je součástí uzavřeného komorního projektu, který se rozkládá v historickém jádru čtvrti Jinonice, v místě s dostatkem zeleně a v blízkosti stanice metra i veškerých služeb. 

Plocha bytu ve 2. podlaží je rozdělena na jižně orientovaný obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou, 2 ložnice, pracovnu, koupelnu, samostatnou toaletu a předsíň. 

Dům byl zkolaudován v r. 2020, nabízený byt je od 1. majitele. K vysokému standardu patří dřevěné podlahy, klimatizace všech pokojů, dřevěná francouzská okna s izolačními dvojskly, bezpečnostní protipožární vstupní dveře, koupelnová sanita Villeroy & Boch, baterie Hansgrohe, velkoformátové keramické obklady a dlažba Porcelaingres (60 x 120 cm) a podlahové vytápění v koupelně. Kupní cena zahrnuje velký sklep.

2 garážová stání jsou za příplatek 900.000 Kč

Pěkné místo v historické zástavbě, s parkem, rybníkem i dětským hřištěm. Asi 5 minut chůze je vzdálena Deutsche Schule Prag, nedaleko je také waldorfská základní škola. Perfektní dopravní spojení zajišťuje stanice metra Nové Butovice, k níž se lze dostat pěšky nebo během 3 minut autobusem. V okolí funguje nákupní centrum, několik supermarketů i lékařské služby. K příjemnému bydlení přispívá blízkost velkých zelených ploch, kousek je Prokopské údolí i přírodní památka Vidoule a navazující lesopark Cibulka

Podlahová plocha 105,4 m2

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  15 000 000 Kč / 633 847 €
 • Celková plocha
  105 m²
 • Parkování
  2 garážová stání za příplatek 900.000 Kč
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  100365
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.