Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Nabídka bytu se 2 terasami, balkonem a parkováním v novostavbě komorního viladomu. Nízkoenergetická budova s pouhými 3 jednotkami právě vzniká na klidném místě na okraji Brna nedaleko přehrady i golfového hřiště. Předpokládaný termín dokončení 03/2023. 

Byt v 1. patře se skládá z obývacího pokoje se vstupem na terasu, navazujícího prostoru pro kuchyni, 2 ložnic, koupelny a předsíně. Z obou ložnic lze vstoupit na balkon, schodiště v chodbě vede na střešní terasu.  

K vysokému standardu patří fotovoltaické panely, rekuperace, chlazení tepelným čerpadlem (vzduch-vzduch), zabezpečovací systém a systém inteligentní domácnosti Loxone (ovládání podlahového topení, klimatizace, exteriérových žaluzií, komunikace s fotovoltaikou), protipožární a bezpečnostní vstupní dveře, bezfalcové interiérové dveře, hliníková okna s izolačními trojskly, vinylová podlaha v dekoru dubu, elektrické podlahové vytápění s uhlíkovou technologií Heatflow. Vyspělé technologie přispějí k nízkým nákladům na energie. K bytu přísluší 2 garážové stání (za sebou), 1 venkovní stání a dobíjecí stanice na elektromobil.

Viladům stojí v místě s poklidnou venkovskou atmosférou a u autobusové zastávky, odkud lze během 5 minut dojet k tramvajové zastávce. V pěším dosahu je mateřská škola a 1. stupeň základní školy, obchod s potravinami, knihovna, tělocvična i multifunkční sportovní hřiště. V krátké dojezdové vzdálenosti je Brněnská přehrada, golfový resort Kaskáda, zoologická zahrada i přírodní parky Podkomorské lesy a Baba. Autem se dá snadno napojit na dálnici D1.

Podlahová plocha 85,7 m2, terasa 8,1 m2, střešní terasa 37,4 m2, balkon 9,7 m2

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  13 900 000 Kč / 580 376 €
 • Podlahová plocha
  86 m²
 • Terasa
  45 m²
 • Balkón
  10 m²
 • Celková plocha
  141 m²
 • Parkování
  2 garážová stání za sebou, další místa před domem
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  100316
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Jihomoravský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.