Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Nový prostorný rodinný byt s velkou zahradou a 2 garážovými stáními je součástí komorního nízkoenergetického viladomu s pouze 3 jednotkami, který právě vzniká na klidném místě na okraji Brna v blízkosti přehrady nebo golfového hřiště. Předpokládaný termín dokončení 03/2023.

Dispozici bytu v přízemí tvoří 70metrový obytný prostor s přípravou na kuchyni a se vstupem na zahradní terasu, 3 ložnice, koupelna, 2 samostatné toalety, chodba a velká vstupní hala.

K vysokému standardu patří fotovoltaické panely, rekuperace, chlazení tepelným čerpadlem (vzduch-vzduch), zabezpečovací systém a systém inteligentní domácnosti Loxone (ovládání podlahového topení, klimatizace, exteriérových žaluzií, komunikace s fotovoltaikou), protipožární a bezpečnostní vstupní dveře, bezfalcové interiérové dveře, hliníková okna s izolačními trojskly, vinylová podlaha v dekoru dubu, elektrické podlahové vytápění s uhlíkovou technologií Heatflow. K bytu přísluší 2 garážové stání (za sebou), dobíjecí stanice na elektromobil a velká zahrada s možností umístění pergoly nebo i bazénu. Další parkovací místo je před domem či u zahrady. 

Výhodná poloha v místě s poklidnou venkovskou atmosférou a zároveň 5 minut autobusem od tramvajové zastávky. V pěším dosahu je mateřská škola a 1. stupeň základní školy, obchod s potravinami, knihovna, tělocvična i multifunkční sportovní hřiště. V krátké dojezdové vzdálenosti je Brněnská přehrada, golfový resort Kaskáda, zoologická zahrada i přírodní parky Podkomorské lesy a Baba. Autem se dá snadno napojit na dálnici D1.

Podlahová plocha 154,6 m2, terasa 31,5, m2, zahrada 586 m2

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  24 600 000 Kč / 1 027 140 €
 • Podlahová plocha
  155 m²
 • Terasa
  32 m²
 • Celková plocha
  187 m²
 • Zahrada
  586 m²
 • Parkování
  2 garážové stání za sebou, další parkovací místo před domem či u zahrady
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  100314
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Jihomoravský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.