Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Loft

Jedinečný, designový půdní loft vytvořený podle odvážného návrhu renomovaného studia, s terasou a nádhernými výhledy na Svatý kopeček i zámek, se nachází ve 3. podlaží historické budovy přímo v centru vinařského města Mikulov. Dlouhá a bohatá historie domu, industriální prvky v interiéru a výhledy na ikonické sakrální stavby tvoří svěží a zcela originální kombinaci. 

Ve velkém otevřeném prostoru je umístěna kuchyně a obývací pokoj se vstupem na východně orientovanou terasu s působivými výhledy. Dále je zde vstupní chodba s vestavěnými skříněmi a koupelna (samostatně stojí vana, sprchový kout a oddělená toaleta). Schodiště vede na vyvýšený spací kout.

Bývalá školní budova byla vystavěna na konci 19. století. Celý dům prošel cca před 10 lety kompletní rekonstrukcí, při níž byly zachovány původní historické řemeslné prvky a zároveň byly prostory upraveny pro moderní bydlení. Půdní byt architekti pojali naprosto neotřele a poradili si i s ocelovými táhly, jejichž odstranění by narušilo statiku celého domu. Díky jejich pojetí se to, co by šlo vnímat jako komplikace, přeměnilo v originální a dominantní prvek celého interiéru. Kuchyně z nerezové oceli a dřeva je plně vybavena vestavnými spotřebiči, na podlaze je položeno přírodní marmoleum, v koupelně a chodbě dlažba. Dostatek denního světla propouštějí střešní okna Velux s roletami, hliníkový posuvný portál na terasu a plastová okna v koupelně. K pocitu volnosti přispívá výška stropu, která je ke krovu až 7 m. Vstupní dveře jsou bezpečnostní, vytápění řeší domovní plynová kotelna, chlazení 2 klimatizační jednotky. K bytu přísluší sklepní kóje a parkování ve dvoře.

Dům stojí na pěkném místě u židovské čtvrti s působivou atmosférou, poloha přímo v centru umožňuje mít vše potřebné v docházkové vzdálenosti – v bezprostřední blízkosti fungují kavárny, restaurace, vinárny, ale také lékařské služby nebo sportoviště. Jen pár kroků vede do zámeckého parku i na naučnou stezku po křížové cestě směřující na Svatý kopeček.

Podlahová plocha 161 m², terasa 31.7 m2, sklep 4 m2. 

Vybavení

 • Výtah

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  16 900 000 Kč / 693 333 €
 • Interiér
  161 m²
 • Terasa
  32 m²
 • Celková plocha
  193 m²
 • Parkování
  Parkovací místo ve vnitrobloku
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  100311
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Jihomoravský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.