Byt, 2+kk

Nedávno zrekonstruovaný byt se zachovanými původními prvky v 5. podlaží historického bytového domu po rekonstrukci s výtahem v boční uličce u náměstí Republiky v samém centru metropole.

Plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnici se šatnou, koupelnu (s vanou a WC), samostatnou toaletu a předsíň. 

Bytová jednotka byla zkolaudována v r. 2020. V bytě jsou dřevěné renovované podlahy, nové dveře. V rámci změny dispozičního řešení v roce 2020 byla nově zbudována koupelna s vyhřívanou dlažbou. Vytápění plynovým kotlem. Dům je po rekonstrukci, má reprezentativní společné prostory a moderní výtah

Ideální poloha v samém jádru metropole, v bezprostřední blízkosti dvou nákupních center a dalších obchodů, restaurací, klubů i kulturních institucí. Výborné dopravní spojení metrem i tramvajemi, stanice MHD je vzdálena asi 2 minuty chůze od domu.

Podlahová plocha 53,5 m2. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100307
 • Prodejní cena
  10 800 000 Kč / 427 469 €
 • Poplatky za služby
  2 755 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  54 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.