Byt, 4+kk

Nadstandardně prostorný a světlý byt s výhledem na Prahu z ptačí perspektivy – více než 170metrová klimatizovaná jednotka je umístěna ve výškové budově s nonstop recepcí a ostrahou v Praze 10 – Strašnicích v dosahu veškerých služeb i parků.   

Byt v 15. podlaží orientovaný na jih, západ a sever tvoří velkoryse pojatý rohový obývací pokoj s otevřenou kuchyní a jídelnou, hlavní ložnice s walk-in šatnou, pracovním koutem a vstupem do koupelny, další ložnice s en-suite koupelnou, třetí pokoj, chodba, centrální šatna a předsíň.

Součástí vybavení je klimatizace, německá kuchyně s pracovní deskou ze slinutého kamene Neolith a spotřebiči AEG Mastery, systém inteligentní domácnosti Apple home k ovládání topení a části osvětlení, dřevěné a vinylové podlahy. Nerušené výhledy do širokého okolí a průchod spousty denního světla umožňuje množství velkých oken. K bytu náleží sklep. Je možné dokoupit 2 garážová stání za 1 000 000 Kč. V domě funguje nonstop recepce, k bezpečí obyvatel přispívá ostraha a kamerový systém.

Výhodná poloha přímo u tramvajové zastávky a v blízkosti stanice metra Strašnická nebo Želivského. V komplexu fungují restaurace, kavárna nebo pobočka banky, hned u domu je dětské hřiště. V blízkosti je také mateřská a základní škola i sportoviště s tenisovými kurty, lokalitu zpříjemňuje několik parků, další velká zelená plocha v blízkosti vzniká.

Podlahová plocha 175,52 m2, sklep 4,2 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.
 

Vybavení

 • Výtah
 • Klimatizace

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100263
 • Prodejní cena
  Rezervováno
 • Podlahová plocha *
  176 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.