Administrativní budova, 5+kk

Prostorný třípodlažní dům před kompletní rekonstrukcí, vhodný pro bydlení i ke komerčním účelům, se 2 garážemi a velkou zahradou lemovanou vzrostlou zelení stojí na atraktivním a výborně přístupném místě v boční slepé uličce v dynamicky se rozvíjející lokalitě Prahy 5 – Radlice. 

První a druhé podlaží bylo v poslední době využíváno jako kanceláře s celkem 9–10 místnostmi, sociálním zařízením a kuchyňkami, ve 3. podlaží je byt 2+kk. Na dům navazuje pěkná zahrada, z oken se otevírají působivé výhledy na okolní i vzdálené zelené plochy a na právě vznikající moderní zástavbu na bývalém brownfieldu v sousedství. 

Zděná stavba kolaudovaná jako rodinný dům je ve stavu ke kompletní rekonstrukci. Vytápění řeší plynový kotel Vaillant, parkování je zajištěno ve dvou garážích v suterénu domu. 

Výhodná poloha v sousedství čtvrtí Waltrovka a Nová Waltrovka zajišťuje pohodlný dosah supermarketu, dalších obchodů a služeb (včetně lékařských) i kultivované prostředí s parkovou úpravou, zároveň nový komplex zabrání průchodu hluku z Radlické ulice. Pár minut chůze je vzdálena stanice metra a tramvajová zastávka, autem se lze snadno napojit na Městský i Pražský okruh. Blízko je park, mateřská a základní škola, plavecký stadion či sportoviště s tenisovými kurty. 

Užitná plocha 630,72 m2, zastavěná plocha 174 m2, zahrada 658 m2, pozemek 832 m2. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102726
 • Prodejní cena
  40 000 000 Kč / 1 618 778 €
 • Čistá podlahová plocha budovy
  630 m²
 • Hrubá podlahová plocha budovy
  630 m²
 • Zastavěná plocha
  174 m²
 • Pozemek
  832 m²
 • Parkování
  2 garáže
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.