Toyota Dolák získala novou centrálu v Českých Budějovicích

10.06.2024

TOYOTA Dolák je jediným autorizovaným dealerem značky TOYOTA v jihočeském a plzeňském kraji a s celkem šesti pobočkami také největším autorizovaným partnerem značky v celé České republice. Společnost, která v tuzemsku zaměstnává téměř 200 lidí, odbavila jen za loňský rok přes 41 000 servisních zakázek a podepsala objednávky na více jak 2 400 nových vozů. 

Nový showroom ve VGP Parku poskytne zákazníkům komfortní prostory pro nákup a servis vozidel, to vše na ploše 3 280 m². Park, který do konce roku vyroste v průmyslové zóně 3 km od centra Českých Budějovic, nabídne celkem 130 000 m² ploch s přímým nájezdem na dálnici D3, která se postará o snadné spojení do rakouského Linze i do Prahy.

„Hlavní motivací klienta bylo vytvořit kompletní a zároveň moderní zázemí pod jednou střechou,” říká Jiří Čadek, Senior Logistic and Industrial Consultant z realitní kanceláře Svoboda & Williams. „Vedle showroomu TOYOTA Dolák tak ve VGP Parku bude také servis a sklad náhradních dílů. Koncentrace obchodních aktivit umožní klientovi jejich přehledný management a rozvoj,” doplňuje Jiří Čadek.  

„Po více jak 18 letech potřebujeme a také chceme dopřát zákazníkům modernější a větší prostory pro prodej a servis vozů v Českých Budějovicích. Spojení s VGP Parkem naše představy splnilo a už se těšíme na spuštění provozu v prvním čtvrtletí příštího roku,” říká spolumajitel společnosti Milan Dolák. 

VGP je celoevropský vlastník, manažer a developer špičkových logistických a semi-industriálních nemovitostí. Společnost byla založena v roce 1998 jako belgický rodinný developer. Dnes, s přibližně 368 zaměstnanci, provozuje VGP aktiva v 17 evropských zemích. 

Toyota Dolák letos oslavila 25 let působení na trhu. Od roku 2006 exkluzivně zastupuje značku TOYOTA v Českých Budějovicích. 

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.