Smíchovský Lihovar se rychle plní nájemci

07.06.2024
Více o Lihovaru

„Mimořádný zájem byl zejména o prakticky řešená, plně zařízená studia 1+kk, kde se dostupné ceny potkaly s kvalitními standardy,“ konstatuje Eva Jílková, Senior Property Consultant Svoboda & Williams. Zájemci, především z řad mladých profesionálů, si byty rychle rozebrali. „Většina z dostupných jednotek aktuálně nabízí praktické dispozice 2+kk a 3+kk,“ dodává Jílková. Podle jejích slov byty zaujmou velkorysými výměrami či propojením interiérů s exteriérem balkony. Ke všem jednotkám je za příplatek rovněž dostupné garážové stání či sklep.

Rezidenti mohou rovněž využívat pochozí terasy se zelení a pergolou na střechách domů, odkud se nabízejí dechberoucí výhledy na Prahu. „Je to ideální zázemí k setkávání. Nepochybuji proto, že podobně jako v karlínském Fragmentu se i v Lihovaru postupně vytvoří soudržná sousedská komunita,“ říká Jílková. 

Zájemci o život v Lihovaru oceňují rovněž jeho osobitý charakter. „Industriální odkaz místa připomíná řada prvků a promyšlených detailů, od velkoformátových dobových fotografií ve společných prostranstvích domů až po volbu materiálů v interiérech,“ říká Jílková. Všechny byty jsou vybaveny od podlahy až po strop, takže obyvatelům stačí vybalit kufry. Komfort každodenního života zajišťují vyspělé technologie: k dispozici je inteligentní ovládání domácnosti LOXONE, rekuperace či centrální podlahové vytápění. Nájemci mohou využívat také služeb recepce, správce a on-site facility managera.

Developerem nové smíchovské čtvrti je společnost Trigema, která se na pražské realitním trhu etablovala jako tvůrce originálních a inovativních rezidenčních konceptů. Rozestavěný Lihovar se v květnu stal dějištěm oslav 30.narozenin Trigemy. 

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.