Srdcem město, duší les: Svoboda & Williams zahajuje prodej bytů v Nové Myslivně

07.06.2024
Více o projektu

Nová Myslivna přináší do Brna jedinečný styl bydlení, v němž se potkává kvalitní architektura i výjimečná lokalita uprostřed zeleně s prvotřídními službami. V rezidenčním projektu vzniknou jednotky s dispozicemi od 1 + kk do 5 + kk. „V úvodní etapě prodeje nabízíme mix všech dostupných dispozic, které uspokojí životní potřeby zájemců v různých fázích života,“ říká Zdeněk Vojtek, regionální ředitel moravských poboček Svoboda & Williams. 

Ve srovnání s obdobnými rezidenční projekty vyniká Nová Myslivna velkorysými výměrami nabízených jednotek. „Na místním trhu registrujeme značný zájem o rodinné bydlení. Jsme proto připraveni pružně reagovat na poptávku a v případě zájmu sloučit dispozičně menší jednotky do větších celků,“ upozorňuje zástupce developerské společnosti Infinity Estate Miroslav Gebas. K všem jednotkám bude možné získat také parkovací stání.

Dům navržený renomovanou architektonickou kanceláří KYZLINK ARCHITECTS vyroste v lesoparku v Masarykově háji. Vytvoří tak ideální základnu pro všechny, kdo touží po relaxaci v přírodě, přitom však chtějí zůstat v dosahu tepajícího města. „Pohledy do korun stromů za okny, nebo propojení interiéru s exteriérem patří k dalším benefitům života v Nové Myslivně,“ dodává Vojtek. Zatímco přízemní byty rozšíří předzahrádky, jednotky ve vyšších patrech budou disponovat balkony. Nejnáročnější klienti si mohou vybírat z nabídky exkluzivních penthousů s velkými terasami. 

Vedle nadstandardního bydlení poskytne Nová Myslivna svým rezidentům také nadstandardní servis: od recepce s denní službou, přes odpočinek v relaxační zóně s wellness a fitness, až po kulinářské zážitky doprovázené působivými výhledy na město ze střešní restaurace. Z jejích teras se budou otevírat působivé pohledy na věže Špilberku či Petrova nebo na malebné Pavlovské vrchy v dáli. Výstavbu Nové Myslivny bude provázet také revitalizace okolí: vedle parkoviště pro rezidenty i návštěvníky či úpravy cyklostezek přibudou venkovní sportovní plochy, hřiště pro děti či nová zastávka autobusu.

Stavba byla zahájena v květnu 2024, dokončení projektu je plánováno na druhý kvartál 2026.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.