Svoboda & Williams zve na prohlídku kompletně dokončené rezidence VII. Dům

07.06.2024
Více o VII. Domě

Z malebného „Domečku“ umístěného na jednom ze dvou vnitřních dvorů paláce se dříve nesly zvuky kovářské dílny. Díky povedené rekonstrukci dle návrhu architektonického studia Formafatal se historická kovárna proměnila v prosvětlený atypický prostor s dispozicí 2 + kk. Jeho charakter určuje vzdušný obývací pokoj otevřený do obytné galerie, kam lze vystoupat po ocelovém schodišti. „K dalším benefitům patří velkorysá šatna, příští majitelé mohou využívat také privátní dvůr, na který lze vstoupit přímo z obývacího pokoje,“ říká Tomáš Blahuta, Senior Property Consultant Svoboda & Williams.

V průběhu jarních měsíců, kdy se do bytů v rezidenci stěhovali první majitelé, investor také dokončil finální úpravy společných prostor. V souladu s celkovým konceptem VII. Domu je definuje důraz na detail, vysoká kvalita zvolených materiálů a mimořádně precizní řemeslné zpracování. “Společné prostory VII. Domu jsou velkorysé a architektonicky krásné, naší snahou proto bylo podtrhnout jejich originální prvky,” zdůrazňuje investor Marek Moudrý. “Pro vstupní prostor architekti nechali vyrobit nádherné kované osvětlení, které kopíruje křivky klenby a vytváří příjemnou intimní atmosféru. Klid vnitřního nádvoří se zelení oživuje kamenná kašna dovezená z jižních Čech s tiše zurčící vodou. Dali jsme si záležet také na neotřelém označení jednotlivých bytů římskými číslicemi. Vyniknou zejména večer v sofistikovaném osvětlení vnitřního atria,” popisuje konkrétní prvky Moudrý.

Aktuálně jsou zájemcům o VII. Dům k dispozici byty s variabilními dispozicemi 1+kk až 5+kk. Prostorné jednotky ve vyšších patrech lákají na pohlednicové výhledy na Pražský hrad a katedrálu sv. Víta, menší byty v nižších patrech jsou orientovány do tichého, poetického nádvoří. K dispozici je také exkluzivním podkrovní mezonet s výměrou bezmála 300 m², která vznikl dle návrhu ateliéru SAD.„Zájemci mohou jedinečný styl a atmosféru VII. Domu vnímat při osobních prohlídkách,” uzavírá Blahuta ze Svoboda & Williams.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.