Villa Gallery: byty pro náročné milovníky života v prodeji

09.05.2024
Více o projektu

Komorní rezidenční projekt vyrůstá ve svahu v klidné vilové čtvrti, jejíž ulice ukrývají mnoho unikátních staveb od významných architektů. Villa Gallery na okolní zástavbu zdařile navazuje. S tvaroslovím domu pracovalo studio Podlipný Sladký Architekti tak, aby budova kopírovala reliéf pozemku. Dynamicky členěná hmota zaujme velkoryse prosklenými plochami a lodžiemi zapuštěnými do přední fasády domu. Do zahrady pak vystupují vstříc zeleni pohodlné balkony. 

Na čtyřech podlažích se ukrývá pouhých devět bytů s dispozicemi 2+kk až 5+kk, splňujících ty nejpřísnější nároky na životní úroveň. „V All New Development se specializujeme na výstavbu pro nejnáročnější klientelu. Samozřejmostí jsou proto špičkové standardy dodaného vybavení, od prvotřídních dřevěných podlah, přes prémiovou sanitu, až po velkoformátovou keramickou dlažbu v koupelnách. Klienti si mohou k bytu dokoupit i architektonický návrh od renomovaného interiérového studia zpracovaný na míru pro každou z jednotek,” popisuje developer projektu Jiří Šalda.

„Nejvyšší podlaží Villa Gallery bude vyhrazeno pro výjimečně exkluzivní penthouse, který kromě velkorysé dispozice 5+kk nabídne také vlastní střešní zelenou terasu s úchvatnými výhledy na pražské panorama,” upřesňuje zamýšlenou koncepci projektu Jan Mráz, Senior Property Consultant Svoboda & Williams. Terasu oživí umělecké dílo sochaře Jakuba Flejšara nabízející alternativní mytologii k historii lokality. 

Villu Gallery obklopí zelená oáza s několika zahradami od renomovaného ateliéru Flera: od menších prostor před domem, přes dvě privátní zahrady, které rozšíří byty v prvním nadzemním podlaží, až po rozlehlou společnou zahradu ve svahu s pobytovou terasou ve stínu stromů a kamennou stěnou s tekoucím vodním prvkem. „Dialog provokativního umění a kvalitní architektury v kombinaci s pečlivě komponovanou zahradou nabízí přidané hodnoty, které Villu Gallery posouvají nad rámec prémiové rezidence, k něčemu zcela unikátnímu,” uzavírá Mráz. 

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.