Boleslavova 3: byty u parku s neotřelým stylem

11.04.2024
Více o projektu Boleslavova 3

Svoboda & Williams získala exkluzivní mandát k prodeji dalšího projektu, kterým rozvíjí letitou spolupráci s investiční společností Castle Rock Investments. Ta se dlouhodobě soustředí na náročné a komplexní revitalizace historických budov. Boleslavova 3 probouzí k novému životu dům z 30. let minulého století, zasazený do klidných ulic nad Botičem a parkem Fidlovačka v pražských Nuslích. 

Nákladná rekonstrukce umožní vznik 15 bytových jednotek - od vzdušného studia 1+kk až po mezonet 3+kk s dvěma koupelnami. Ke každému z bytů investor přistupuje jako k nezávislému dílu s vlastním charakterem a specifickými benefity: jednou je to předzahrádka, u dalšího z bytů zase francouzská okna, či balkony s výhledy do všech stran. Podkrovní byty pak disponují dvojitou výškou stropů.

Díky tomu vznikají pečlivě promyšlená místa k životu, která potenciál budovy obohatí o nové kvality. „Vysoké stropy a působivé výhledy na celé Nuselské údolí podpoří kvalitní, nadčasové materiály jako kámen, keramika, beton a dřevo. Nadstandardní péči investor věnuje také společným prostorám,“ zdůrazňuje Linda Martynková, Senior Property Consultant Svoboda & Williams.

Život v pražských Nuslích nabízí ideální kombinaci klidného bydlení v zeleni, přitom jen pár kroků od tepajícího rytmu města. Majitelé bytů si tak budou moci vychutnat ranní kávu na tichém balkonu v korunách stromů, nebo začít den v jedné z mnoha kaváren na náměstí Bratří Synků, které je živým srdcem Nuslí. Celá čtvrť je protkaná parky, nedaleký Vyšehrad láká svým významem i historickou atmosférou, ovšem bez davů turistů. Velkým mezníkem bude pro Nusle dokončení rozsáhlého projektu, který oživí prostory bývalého Nuselského pivovaru a dodá čtvrti nový ráz. 

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.