Poslední volné byty v Rezidenci Vodárna

10.04.2024
Více o projektu Rezidence Vodárna

V těchto týdnech vrcholí komplexní rekonstrukce někdejší železniční budovy z konce 19. století, která bydlení v Rezidenci Vodárna dodá osobitý industriální charakter s komfortem a standardy současnosti. Zcela výjimečný je největší z bytů, který architekti zasadili přímo do ocelových nádrží,  dříve sloužících jako zásobníky vody k plnění parních lokomotiv. 

Vedle něj je nadále dostupných i dalších pět jednotek 1+kk až 3+kk, které nabízejí konvenčnější bydlení s promyšleným dispozičním řešením. „I u menších bytů podlahovou výměru kompenzují téměř čtyřmetrové stropy a velkorysá okna industriálního charakteru. Díky tomu bylo možné umístit do garsonek patro na spaní, které oddělí klidovou, privátní zónu od veřejné části, aniž by prostor ztratil vzdušnost,“ upozorňuje Eva Grusová, Senior Property Consultant Svoboda & Williams. 

Projekt láká nejen specifickou romantikou, ale také investičním potenciálem, který nese aktuální dynamický rozvoj lokality. Nový podchod ústící nedaleko domu propojuje Nusle s Vršovicemi i s blízkými parky a dům se díky novému spojení nachází jen pár minut chůze od oblíbené Grébovky. V budoucnu pak dopravní komfort obyvatel zvýší i stanice plánované linky metra D či nová trasa cyklostezky. 

Kolaudace Rezidence Vodárna je naplánována na květen 2024.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.