O byty v Rezidenci Bílá Růže v Kašperských horách je značný zájem

12.03.2024
Více informací o projektu Rezidence Bílá Růže

Od loňského léta prochází objekt bývalého zájezdního hostince citlivou obnovou, která vrací ztracené hodnoty samotnému domu i jeho širšímu okolí. Díky promyšlenému přístupu k prostoru nabízí Rezidence Bílá růže variabilní jednotky: od menších studií s výměrou od 36 m2, optimálních pro útulnou víkendovou základnu, až po velkorysé mezonety s plochou 119 m2, vhodné pro trvalé bydlení.  

Spojení šumavské krajiny a živé atmosféry starobylého horského městečka vytváří z Kašperských Hor unikátní místo. „Kupující obvykle lokalitu dobře znají. Projekt je oslovuje vysokou kvalitou i osobitým geniem loci. V nabídce rekreačního bydlení na Šumavě, kde najdete takřka výhradně novostavby, vyniká Bílá Růže svou jedinečnou atmosférou,“ říká Linda Martynková, Senior Property Consultant Svoboda & Williams.

Při rekonstrukci investor věnuje mimořádnou péči původním prvkům a osobitým detailům, které jednotlivým bytům dodávají jedinečnou atmosféru. Ke každému z nich náleží také samostatný sklepní prostor a parkovací stání pouhých 250 metrů od domu s přípravou na nabíjecí stanici pro elektromobily. Komfort rezidentů zvýší kavárna s pražírnou a pekárna v přízemí Bílé Růže. „Rekonstrukce postupuje podle plánů a majitelé se do nových bytů budou stěhovat nejpozději v druhém kvartálu příštího roku,“ slibuje Linda Martynková.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.